Vlak 283 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Bystřice | 14.20 | ||||
Albeř | 14.30 | ||||
Hůrky | 14.39 | ||||
Senotín | 14.47 | ||||
Kaproun | 14.55 | ||||
Kunžak-Lomy | 15.12 | ||||
Střížovice | 15.25 | ||||
Malý Ratmírov | 15.32 | ||||
Blažejov | 15.38 | ||||
Jindřiš | 15.48 | ||||
Jindřichův Hradec | 15.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci