Vlak 265 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Bystřice | 16.21 | ||||
Albeř | 16.26 | ||||
Hůrky | 16.32 | ||||
Senotín | 16.38 | ||||
Kaproun | 16.43 | ||||
Kunžak-Lomy | 16.53 | ||||
Střížovice | 17.02 | ||||
Malý Ratmírov | 17.08 | ||||
Blažejov | 17.13 | ||||
Jindřiš zastávka | 17.18 | ||||
Jindřiš | 17.21 | ||||
Jindřichův Hradec | 17.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster