Vlak 262 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 9.25 | ||||
Jindřiš | 9.33 | ||||
Jindřiš zastávka | 9.35 | ||||
Blažejov | 9.40 | ||||
Malý Ratmírov | 9.45 | ||||
Střížovice | 9.51 | ||||
Kunžak-Lomy | 10.00 | ||||
Kaproun | 10.10 | ||||
Senotín | 10.15 | ||||
Hůrky | 10.21 | ||||
Albeř | 10.27 | ||||
Nová Bystřice | 10.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy