Vlak 257 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Bystřice | 16.36 | ||||
Albeř | 16.43 | ||||
Hůrky | 16.51 | ||||
Senotín | 16.58 | ||||
Kaproun | 17.04 | ||||
Kunžak-Lomy | 17.14 | ||||
Střížovice | 17.25 | ||||
Malý Ratmírov | 17.32 | ||||
Blažejov | 17.38 | ||||
Jindřiš zastávka | 17.43 | ||||
Jindřiš | 17.46 | ||||
Jindřichův Hradec | 17.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster