Vlak 253 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Bystřice | 12.50 | ||||
Albeř | 12.57 | ||||
Hůrky | 13.05 | ||||
Senotín | 13.14 | ||||
Kaproun | 13.20 | ||||
Kunžak-Lomy | 13.30 | ||||
Střížovice | 13.41 | ||||
Malý Ratmírov | 13.48 | ||||
Blažejov | 13.54 | ||||
Jindřiš zastávka | 13.59 | ||||
Jindřiš | 14.02 | ||||
Jindřichův Hradec | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök