Vlak 205 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Obrataň | 9.05 | ||||
Obrataň zastávka | 9.06 | ||||
Sudkův Důl | 9.09 | ||||
Křeč | 9.14 | ||||
Černovice u Tábora | 9.20 | 9.21 | |||
Dobešov | 9.24 | ||||
Chválkov | 9.29 | ||||
Benešov nad Lipou | 9.33 | ||||
Včelnička | 9.40 | ||||
Kamenice nad Lipou | 9.47 | 9.54 | |||
Rodinov | 9.57 | ||||
Žďár u Kamenice nad Lipou | 10.01 | ||||
Nová Včelnice | 10.06 | ||||
Nekrasín | 10.08 | ||||
Lovětín obec | 10.11 | ||||
Lovětín | 10.15 | ||||
Dolní Radouň | 10.18 | ||||
Horní Skrýchov | 10.21 | ||||
Jindřichův Hradec | 10.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci