Os 9651 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kralupy nad Vltavou | 18.41 | 3 | |||
Dolany nad Vltavou | 18.44 | 18.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 18.48 | 18.48 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 18.50 | 18.50 | |||
Řež | 18.52 | 18.52 | |||
Úholičky | 18.54 | 18.54 | |||
Roztoky-Žalov | 18.56 | 18.56 | |||
Roztoky u Prahy | 19.00 | 19.00 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 19.03 | 19.03 | |||
Praha-Bubeneč | 19.07 | 19.07 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 19.12 | 19.12 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.17 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök