Os 9638 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.10 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 14.14 | 14.14 | |||
Praha-Bubeneč | 14.18 | 14.18 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 14.21 | 14.21 | |||
Roztoky u Prahy | 14.25 | 14.25 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 14.29 | 14.29 | |||
Úholičky | 14.30 | 14.30 | |||
Řež | 14.32 | 14.32 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 14.34 | 14.34 | |||
Libčice nad Vltavou | 14.37 | 14.37 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 14.40 | 14.40 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster