Os 9605 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 22.11 | 2 | |||
Dobříň | 22.14 | 22.14 | |||
Záluží | 22.17 | 22.17 | |||
Hněvice | 22.21 | 22.21 | 2 | ||
Horní Počaply | 22.25 | 22.25 | |||
Dolní Beřkovice | 22.30 | 22.30 | 2 | ||
Cítov | 22.34 | 22.34 | |||
Vraňany | 22.38 | 22.39 | 2 | ||
Mlčechvosty | 22.42 | 22.42 | |||
Nové Ouholice | 22.45 | 22.45 | |||
Nelahozeves | 22.47 | 22.48 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 22.50 | 22.50 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.55 | 23.11 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 23.14 | 23.14 | |||
Libčice nad Vltavou | 23.18 | 23.18 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 23.20 | 23.20 | |||
Řež | 23.22 | 23.22 | |||
Úholičky | 23.24 | 23.24 | |||
Roztoky-Žalov | 23.26 | 23.26 | |||
Roztoky u Prahy | 23.30 | 23.30 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 23.33 | 23.33 | |||
Praha-Bubeneč | 23.37 | 23.37 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 23.42 | 23.42 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.51 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster