Os 9576 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 16.35 | 2 | |||
Malechovice | 16.40 | 16.40 | |||
Libošovice | 16.44 | 16.44 | |||
Sobotka | 16.48 | 16.50 | 2 | ||
Dolní Bousov | 16.56 | 17.02 | 3 | ||
Rohatsko | 17.05 | 17.05 | |||
Bechov | 17.08 | 17.08 | |||
Dlouhá Lhota | 17.13 | 17.13 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 17.17 | 17.17 | |||
Kolomuty | 17.21 | 17.21 | |||
Řepov | 17.24 | 17.24 | |||
Mladá Boleslav město | 17.28 | 17.32 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.38 | 17.47 | 5 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 18.02 | 18.02 | |||
Mnichovo Hradiště | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 18.14 | 18.14 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Příšovice | 18.21 | 18.22 | 1 | ||
Turnov | 18.28 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia