Os 9539 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 21.22 | 2/3 | |||
Příšovice | 21.27 | 21.27 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 21.31 | 21.31 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 21.34 | 21.34 | |||
Mnichovo Hradiště | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 21.45 | 21.46 | |||
Bakov nad Jizerou | 21.48 | 21.49 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 21.53 | 21.54 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.00 | 22.07 | 2 | ||
Krnsko | 22.12 | 22.12 | |||
Chotětov | 22.20 | 22.22 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 22.26 | 22.26 | |||
Kropáčova Vrutice | 22.32 | 22.32 | 2 | ||
Košátky | 22.35 | 22.35 | |||
Kojovice | 22.38 | 22.38 | |||
Byšice | 22.42 | 22.42 | 2 | ||
Všetaty | 22.47 | 22.48 | 1/2 | ||
Tišice | 22.51 | 22.51 | |||
Neratovice | 22.54 | 22.57 | 3 | ||
Kojetice u Prahy | 23.00 | 23.00 | |||
Zlonín | 23.03 | 23.03 | |||
Měšice u Prahy | 23.04 | 23.05 | 1 | ||
Hovorčovice | 23.08 | 23.08 | |||
Praha-Čakovice | 23.12 | 23.13 | 2 | ||
Praha-Kbely | 23.16 | 23.16 | |||
Praha-Satalice | 23.19 | 23.19 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 23.27 | 23.28 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.34 | 23.34 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 23.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy