R 839 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.02 | IV | |||
Vyškov na Moravě | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Kojetín | 17.10 | 17.11 | 3 | ||
Přerov | 17.24 | 17.26 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 17.43 | 17.44 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 18.10 | 18.12 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.19 | 18.21 | |||
Bohumín | 18.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster