R 838 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249 + 2xBee272/B249 + Bee273/B249 + Bee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 10.30 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.37 | 10.39 | |||
Ostrava-Svinov | 10.45 | 10.47 | 3 | ||
Studénka | 10.56 | 10.57 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 11.05 | 11.10 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 11.22 | 11.23 | 3/2 | ||
Přerov | 11.40 | 11.42 | 2 | ||
Kojetín | 11.56 | 11.57 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 12.19 | 12.20 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 12.57 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster