Os 8336 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 19.42 | 1 | |||
Řípec | 19.45 | 19.45 | |||
Doňov | 19.51 | 19.51 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 19.58 | 19.59 | 3 | ||
Mnich | 20.02 | 20.02 | |||
Děbolín | 20.09 | 20.09 | |||
Jindřichův Hradec | 20.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy