Os 8323 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 17.05 | 1 | |||
Popelín | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Bednáreček | 17.13 | 17.13 | |||
Bednárec | 17.18 | 17.18 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 17.22 | 17.26 | 1 | ||
Rodvínov | 17.30 | 17.30 | |||
Jindřichův Hradec | 17.37 | 17.40 | 2 | ||
Děbolín | 17.45 | 17.45 | |||
Mnich | 17.52 | 17.52 | |||
Kardašova Řečice | 17.55 | 18.00 | 2 | ||
Doňov | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Řípec | 18.13 | 18.13 | |||
Veselí nad Lužnicí | 18.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy