R 822 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 2xBee272/B249 + Bee273/B249 + Bee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 19.40 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.47 | 19.49 | |||
Ostrava-Svinov | 19.55 | 19.57 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 20.22 | 20.23 | 3/2 | ||
Přerov | 20.40 | 20.42 | 2 | ||
Kojetín | 20.56 | 20.57 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 21.19 | 21.20 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.56 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy