Os 6901 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.06 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 5.13 | 5.13 | |||
Prackovice nad Labem | 5.16 | 5.16 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 5.18 | 5.18 | |||
Malé Žernoseky | 5.21 | 5.21 | |||
Lovosice město | 5.23 | 5.23 | |||
Lovosice | 5.26 | 5.30 | 3 | ||
Lukavec | 5.33 | 5.33 | |||
Nové Kopisty | 5.35 | 5.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 5.37 | 5.37 | 2 | ||
Hrdly | 5.39 | 5.39 | |||
Oleško | 5.41 | 5.41 | |||
Hrobce | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 5.49 | 5.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 5.52 | 5.52 | |||
Záluží | 5.55 | 5.55 | |||
Hněvice | 5.58 | 5.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 6.01 | 6.01 | |||
Dolní Beřkovice | 6.05 | 6.05 | 2 | ||
Cítov | 6.08 | 6.08 | |||
Vraňany | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 6.15 | 6.15 | |||
Nové Ouholice | 6.18 | 6.18 | |||
Nelahozeves | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 6.23 | 6.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 6.28 | 6.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 6.44 | 6.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 6.48 | 6.48 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 6.50 | 6.50 | |||
Řež | 6.52 | 6.52 | |||
Úholičky | 6.54 | 6.54 | |||
Roztoky-Žalov | 6.56 | 6.56 | |||
Roztoky u Prahy | 7.00 | 7.00 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 7.03 | 7.03 | |||
Praha-Bubeneč | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 7.12 | 7.12 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.17 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy