R 669 „Rožmberk“ | |
Řazení vlaku: 242 + 2xB249/Bdt279 + 2xBp282 + Bbdgmee236 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.03 | 3 | |||
Nepomuk | 14.30 | 14.31 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 14.50 | 14.52 | 4 | ||
Strakonice | 15.06 | 15.08 | 3 | ||
Ražice | 15.18 | 15.19 | 3 | ||
Protivín | 15.25 | 15.27 | 3 | ||
Číčenice | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
České Budějovice | 15.56 | 16.07 | III | ||
Veselí nad Lužnicí | 16.41 | 16.45 | 4 | ||
Kardašova Řečice | 16.59 | 16.59 | 3 | ||
Jindřichův Hradec | 17.14 | 17.16 | 2 | ||
Počátky-Žirovnice | 17.38 | 17.39 | 1 | ||
Horní Cerekev | 17.56 | 18.00 | 3 | ||
Kostelec u Jihlavy | 18.15 | 18.15 | 4 | ||
Jihlava město | 18.29 | 18.29 | 2 | ||
Jihlava | 18.33 | 18.39 | 2 | ||
Okříšky | 19.05 | 19.07 | 1/2 | ||
Třebíč | 19.20 | 19.23 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 19.45 | 19.46 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.36 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci