R 660 „Bezdrev“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBp282 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.20 | V | |||
Náměšť nad Oslavou | 16.04 | 16.06 | 3 | ||
Třebíč | 16.28 | 16.31 | 3 | ||
Okříšky | 16.44 | 16.46 | 1/3 | ||
Jihlava | 17.19 | 17.25 | 2 | ||
Jihlava město | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 17.43 | 17.43 | 4 | ||
Horní Cerekev | 17.59 | 18.00 | 5 | ||
Počátky-Žirovnice | 18.17 | 18.18 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 18.41 | 18.43 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 18.57 | 19.00 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 19.14 | 19.15 | 3 | ||
České Budějovice | 19.50 | 20.04 | I | ||
Číčenice | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Protivín | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Ražice | 20.40 | 20.41 | 3 | ||
Strakonice | 20.51 | 20.53 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 21.08 | 21.09 | 5 | ||
Nepomuk | 21.28 | 21.29 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.57 | 3v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia