R 625 „Hejtman“ | |
Řazení vlaku: 242 + 2xB249/Bdt279 + 2xBp282 + Bbdgmee236 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.03 | 3 | |||
Nepomuk | 16.30 | 16.31 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 16.50 | 16.52 | 4 | ||
Strakonice | 17.06 | 17.08 | 3 | ||
Ražice | 17.18 | 17.19 | 3 | ||
Protivín | 17.25 | 17.27 | 3 | ||
Číčenice | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
České Budějovice | 17.56 | 18.07 | III | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.41 | 18.45 | 4 | ||
Kardašova Řečice | 18.59 | 18.59 | 3 | ||
Jindřichův Hradec | 19.14 | 19.16 | 2 | ||
Počátky-Žirovnice | 19.38 | 19.39 | 1 | ||
Horní Cerekev | 19.56 | 19.58 | 3 | ||
Kostelec u Jihlavy | 20.12 | 20.13 | 4 | ||
Jihlava město | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Jihlava | 20.31 | 20.35 | 2 | ||
Havlíčkův Brod | 20.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia