R 622 „Junák“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.20 | V | |||
Náměšť nad Oslavou | 18.04 | 18.06 | 3 | ||
Třebíč | 18.28 | 18.31 | 3 | ||
Okříšky | 18.44 | 18.46 | 1/2 | ||
Jihlava | 19.19 | 19.34 | 2 | ||
Jihlava město | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 19.52 | 19.53 | 4 | ||
Horní Cerekev | 20.13 | 20.14 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 20.30 | 20.31 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 20.54 | 20.56 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 21.25 | 21.26 | 4 | ||
České Budějovice | 21.58 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci