R 612 „Ohře“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.29 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 7.37 | 7.38 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.42 | 8.48 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 9.04 | 9.06 | 2 | ||
Duchcov | 9.13 | 9.14 | |||
Bílina | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Most | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 9.45 | 9.46 | |||
Odb Chomutov město | 9.49 | 9.50 | |||
Chomutov | 9.54 | 9.55 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 10.03 | 10.04 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 10.46 | 10.49 | 1/1 | ||
Chodov | 10.58 | 10.59 | 4 | ||
Sokolov | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 11.24 | 11.25 | 4 | ||
Cheb | 11.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster