R 606 „Bílina“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.29 | 4 | |||
Praha-Holešovice | 13.37 | 13.38 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.42 | 14.48 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 15.04 | 15.06 | 2 | ||
Duchcov | 15.13 | 15.14 | |||
Bílina | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Most | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 15.45 | 15.46 | |||
Odb Chomutov město | 15.49 | 15.50 | |||
Chomutov | 15.54 | 15.55 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 16.03 | 16.04 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 16.32 | 16.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 16.46 | 16.49 | 1/1 | ||
Chodov | 16.58 | 16.59 | 4 | ||
Sokolov | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.24 | 17.25 | 4 | ||
Cheb | 17.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci