Os 5412 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 14.40 | 1/1 | |||
Doubí u Turnova | 14.45 | 14.45 | |||
Sychrov | 14.49 | 14.49 | 3 | ||
Sedlejovice | 14.51 | 14.51 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 14.56 | 14.58 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Rádlo | 15.10 | 15.10 | |||
Jeřmanice | 15.13 | 15.13 | 3 | ||
Pilínkov | 15.19 | 15.19 | |||
Liberec | 15.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök