Os 5160 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.01 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 6.06 | 6.07 | 3 | ||
Plchůvky | 6.09 | 6.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Borohrádek | 6.18 | 6.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 6.21 | 6.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci