SC 515 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Františkovy Lázně | 14.36 | 2 | |||
Cheb | 14.44 | 14.46 | 1 | ||
Mariánské Lázně | 15.03 | 15.04 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 15.11 | 15.12 | 2/2 | ||
Stříbro | 15.31 | 15.32 | 2/3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.53 | 15.55 | 2z | ||
Praha-Smíchov | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.19 | 17.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.33 | 18.34 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.47 | 19.49 | |||
Ostrava-Svinov | 20.35 | 20.37 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.43 | 20.45 | |||
Bohumín | 20.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia