SC 513 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.36 | 4 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.33 | 17.34 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.47 | 18.49 | |||
Ostrava-Svinov | 19.35 | 19.37 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.43 | 19.45 | |||
Bohumín | 19.52 | 19.53 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 20.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster