Os 5010 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 15.37 | 2 | |||
Sruby | 15.40 | 15.40 | |||
Dobříkov u Chocně | 15.43 | 15.43 | |||
Zámrsk | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Sedlíšťka | 15.48 | 15.49 | |||
Uhersko | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Moravany | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Kostěnice | 16.01 | 16.01 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 16.05 | 16.05 | |||
Pardubice-Pardubičky | 16.07 | 16.08 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.11 | 16.34 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 16.37 | 16.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 16.40 | 16.41 | |||
Valy u Přelouče | 16.44 | 16.44 | |||
Přelouč | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 16.51 | 16.51 | |||
Řečany nad Labem | 16.54 | 16.57 | 1/1 | ||
Chvaletice | 17.01 | 17.01 | |||
Kojice | 17.03 | 17.03 | |||
Týnec nad Labem | 17.06 | 17.07 | |||
Záboří nad Labem | 17.08 | 17.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 17.14 | 17.15 | |||
Kolín dílny | 17.18 | 17.19 | |||
Kolín | 17.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci