Os 20045 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 20.06 | 4 | |||
Verměřovice | 20.11 | 20.11 | |||
Jablonné nad Orlicí | 20.16 | 20.16 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 20.19 | 20.19 | |||
Těchonín | 20.23 | 20.23 | |||
Mladkov | 20.28 | 20.28 | |||
Lichkov | 20.31 | 20.32 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 20.38 | 20.40 | 2 | ||
Králíky zastávka | 20.43 | 20.43 | |||
Králíky | 20.46 | 20.48 | 2 | ||
Dolní Orlice | 20.51 | 20.51 | |||
Červená Voda | 20.55 | 20.56 | 2 | ||
Moravský Karlov | 21.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci