Os 20017 | |
Řazení vlaku: 810 + 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 16.43 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 16.47 | 16.47 | |||
Černovír | 16.50 | 16.50 | |||
Lanšperk | 16.53 | 16.53 | 2 | ||
Hnátnice | 16.56 | 16.56 | |||
Dolní Dobrouč | 16.58 | 16.58 | |||
Letohrad | 17.03 | 17.10 | 4 | ||
Verměřovice | 17.15 | 17.15 | |||
Jablonné nad Orlicí | 17.19 | 17.22 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 17.24 | 17.24 | |||
Těchonín | 17.28 | 17.28 | |||
Mladkov | 17.33 | 17.33 | |||
Lichkov | 17.36 | 17.39 | 2/2 | ||
Dolní Lipka | 17.45 | 17.47 | 2 | ||
Králíky zastávka | 17.50 | 17.50 | |||
Králíky | 17.53 | 17.55 | 2 | ||
Dolní Orlice | 17.58 | 17.58 | |||
Červená Voda | 18.02 | 18.03 | 2 | ||
Moravský Karlov | 18.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy