Os 20007 | |
Řazení vlaku: 841 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 8.43 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 8.47 | 8.47 | |||
Černovír | 8.50 | 8.50 | |||
Lanšperk | 8.53 | 8.53 | 2 | ||
Hnátnice | 8.56 | 8.56 | |||
Dolní Dobrouč | 8.58 | 8.58 | |||
Letohrad | 9.03 | 9.06 | 4 | ||
Verměřovice | 9.11 | 9.11 | |||
Jablonné nad Orlicí | 9.15 | 9.16 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 9.18 | 9.18 | |||
Těchonín | 9.22 | 9.22 | 1 | ||
Mladkov | 9.27 | 9.27 | |||
Lichkov | 9.30 | 9.31 | 2/2 | ||
Dolní Lipka | 9.37 | 9.39 | 2 | ||
Králíky zastávka | 9.42 | 9.42 | |||
Králíky | 9.45 | 9.47 | 2 | ||
Dolní Orlice | 9.50 | 9.50 | |||
Červená Voda | 9.54 | 9.55 | 2 | ||
Moravský Karlov | 9.59 | 9.59 | |||
Bílá Voda | 10.01 | 10.01 | |||
Mlýnický Dvůr | 10.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci