Sp 1965 | |
Řazení vlaku: 754 + 4xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 14.45 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 14.49 | 14.49 | |||
Železná Ruda město | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Špičák | 14.58 | 15.03 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 15.08 | 15.08 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Zelená Lhota | 15.23 | 15.23 | 2 | ||
Dešenice | 15.30 | 15.31 | |||
Nýrsko | 15.35 | 15.37 | 1 | ||
Janovice nad Úhlavou | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 15.50 | 15.51 | |||
Klatovy | 15.56 | 16.06 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Borovy | 16.21 | 16.21 | |||
Lužany | 16.24 | 16.24 | |||
Přeštice | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Dobřany | 16.39 | 16.41 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 16.52 | 16.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.56 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy