Vlak Os 19573 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 12.50 | 2/2 | |||
Příšovice | 12.56 | 12.59 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 13.04 | 13.07 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 13.10 | 13.11 | |||
Mnichovo Hradiště | 13.19 | 2 |
; jede 12.VII.;
historický parní vlak, globální cena;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci