Sp 1950 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 8.35 | 3 | |||
Lukavice v Čechách | 8.38 | 8.39 | |||
Žamberk | 8.44 | 8.44 | 3 | ||
Bohousová | 8.51 | 8.51 | |||
Litice nad Orlicí | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Potštejn | 9.01 | 9.01 | 2 | ||
Záměl | 9.04 | 9.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 9.09 | 9.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 9.14 | 9.15 | |||
Častolovice | 9.18 | 9.19 | 3 | ||
Čestice | 9.21 | 9.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 9.28 | 9.32 | 4 | ||
Třebechovice pod Orebem | 9.39 | 9.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia