Sp 1949 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.05 | 1 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 7.18 | 7.20 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 7.28 | 7.33 | 5 | ||
Čestice | 7.39 | 7.39 | |||
Častolovice | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 7.46 | 7.47 | |||
Doudleby nad Orlicí | 7.52 | 7.53 | 5 | ||
Záměl | 7.56 | 7.57 | |||
Potštejn | 8.00 | 8.01 | 3 | ||
Litice nad Orlicí | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Bohousová | 8.11 | 8.11 | |||
Žamberk | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 8.23 | 8.24 | |||
Letohrad | 8.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök