Os 18813 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 17.52 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 17.55 | 17.55 | |||
Loučovice | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Čertova Stěna | 18.05 | 18.05 | |||
Vyšší Brod klášter | 18.10 | 18.11 | 2 | ||
Těchoraz | 18.14 | 18.14 | |||
Herbertov | 18.18 | 18.18 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 18.20 | 18.21 | |||
Rybník | 18.32 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia