Os 18812 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 17.01 | lipenské/7 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 17.12 | 17.12 | 2 | ||
Herbertov | 17.15 | 17.15 | |||
Těchoraz | 17.18 | 17.18 | |||
Vyšší Brod klášter | 17.21 | 17.23 | 3 | ||
Čertova Stěna | 17.27 | 17.27 | |||
Loučovice | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Loučovice zastávka | 17.39 | 17.39 | |||
Lipno nad Vltavou | 17.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök