Os 18807 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 12.10 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 12.13 | 12.13 | |||
Loučovice | 12.16 | 12.17 | 3 | ||
Čertova Stěna | 12.23 | 12.23 | |||
Vyšší Brod klášter | 12.28 | 12.29 | 2 | ||
Těchoraz | 12.32 | 12.32 | |||
Herbertov | 12.36 | 12.36 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 12.38 | 12.39 | |||
Rybník | 12.50 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia