Sp 1805 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.42 | 5 | |||
Kolín-Zálabí | 8.44 | 8.45 | |||
Velký Osek | 8.51 | 8.52 | 4 | ||
Sány | 9.00 | 9.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 9.03 | 9.04 | |||
Převýšov | 9.14 | 9.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 9.20 | 9.33 | |||
Nový Bydžov | 9.41 | 9.42 | |||
Smidary | 9.48 | 9.49 | 3 | ||
Ohnišťany | 9.53 | 9.53 | |||
Ostroměř | 9.58 | 9.59 | 5 | ||
Lázně Bělohrad | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Nová Paka | 10.20 | 10.21 | 3 | ||
Nová Paka město | 10.23 | 10.24 | |||
Stará Paka | 10.28 | 10.35 | Chlumecké 2 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 10.41 | 10.41 | |||
Tample | 10.44 | 10.44 | |||
Roztoky u Jilemnice | 10.47 | 10.47 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 10.55 | 11.00 | 4 | ||
Horní Branná | 11.05 | 11.06 | |||
Kunčice nad Labem | 11.09 | 11.10 | 4 | ||
Hostinné město | 11.19 | 11.19 | |||
Hostinné | 11.22 | 11.23 | 4 | ||
Chotěvice | 11.27 | 11.27 | |||
Pilníkov | 11.32 | 11.36 | 2 | ||
Vlčice | 11.39 | 11.39 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 11.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia