Sp 1802 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 6.16 | 3 | |||
Pilníkov | 6.25 | 6.26 | 3 | ||
Hostinné | 6.34 | 6.35 | 4 | ||
Hostinné město | 6.37 | 6.37 | |||
Prosečné | 6.40 | 6.40 | |||
Klášterská Lhota | 6.43 | 6.43 | |||
Kunčice nad Labem | 6.47 | 6.48 | 4 | ||
Horní Branná | 6.52 | 6.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 6.58 | 7.01 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Tample | 7.11 | 7.11 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 7.14 | 7.14 | |||
Stará Paka | 7.20 | 7.30 | Chlumecké 2 | ||
Nová Paka město | 7.34 | 7.35 | |||
Nová Paka | 7.37 | 7.37 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 7.48 | 7.48 | 2 | ||
Ostroměř | 7.57 | 8.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 8.05 | 8.05 | |||
Smidary | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Nový Bydžov | 8.15 | 8.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 8.26 | 8.35 | |||
Převýšov | 8.39 | 8.40 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 8.50 | 8.51 | |||
Sány | 8.53 | 8.54 | |||
Velký Osek | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 9.06 | 9.07 | |||
Kolín | 9.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci