Sp 1801 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 4.53 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 4.55 | 4.56 | |||
Velký Osek | 5.02 | 5.03 | 4 | ||
Sány | 5.08 | 5.08 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 5.11 | 5.11 | |||
Choťovice | 5.16 | 5.16 | |||
Převýšov | 5.22 | 5.23 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 5.28 | 5.32 | |||
Nový Bydžov | 5.40 | 5.41 | |||
Skřivany | 5.45 | 5.45 | |||
Smidary | 5.48 | 5.49 | 3 | ||
Ohnišťany | 5.53 | 5.53 | |||
Ostroměř | 5.58 | 5.59 | 5 | ||
Lázně Bělohrad | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Nová Paka | 6.20 | 6.21 | 3 | ||
Nová Paka město | 6.23 | 6.24 | |||
Stará Paka | 6.28 | 6.35 | Chlumecké 2 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
Tample | 6.44 | 6.44 | |||
Roztoky u Jilemnice | 6.47 | 6.47 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 6.55 | 7.00 | 4 | ||
Horní Branná | 7.05 | 7.06 | |||
Kunčice nad Labem | 7.09 | 7.10 | 4 | ||
Hostinné město | 7.18 | 7.19 | |||
Hostinné | 7.21 | 7.25 | 3 | ||
Pilníkov | 7.32 | 7.32 | 3 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 7.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci