Sp 1789 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 11.41 | 3 | |||
Trutnov střed | 11.44 | 11.45 | 5 | ||
Suchovršice | 11.53 | 11.53 | |||
Velké Svatoňovice | 11.55 | 11.55 | |||
Malé Svatoňovice | 11.59 | 12.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 12.04 | 12.04 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 12.07 | 12.08 | |||
Červený Kostelec | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Olešnice | 12.15 | 12.16 | |||
Starkoč | 12.22 | 12.23 | 4 | ||
Česká Skalice | 12.29 | 12.32 | 2 | ||
Jaroměř | 12.43 | 12.44 | 4 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci