Os 14077 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 18.13 | 1/1 | |||
Litovel | 18.17 | 18.17 | 2 | ||
Litovel město | 18.20 | 18.20 | |||
Litovel předměstí | 18.22 | 18.32 | 3 | ||
Myslechovice | 18.35 | 18.35 | |||
Cholina | 18.38 | 18.38 | |||
Odrlice | 18.41 | 18.41 | |||
Senice na Hané zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Senice na Hané | 18.47 | 19.06 | 4 | ||
Náměšť na Hané | 19.10 | 19.11 | |||
Drahanovice | 19.13 | 19.14 | 3 | ||
Slatinice | 19.18 | 19.18 | |||
Třebčín | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Kaple | 19.27 | 19.27 | |||
Čelechovice na Hané | 19.31 | 19.31 | |||
Kostelec na Hané | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia