R 1270 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.00 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.03 | 11.04 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.21 | 11.25 | 2 | ||
Jaroměř | 11.39 | 11.42 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 11.58 | 11.59 | 3 | ||
Stará Paka | 12.30 | 12.31 | Pardubické 2 | ||
Semily | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Železný Brod | 12.56 | 13.00 | 1 | ||
Malá Skála | 13.07 | 13.08 | 3 | ||
Turnov | 13.18 | 13.20 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 13.39 | 13.40 | 3 | ||
Liberec | 13.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster