R 992 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.05 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.23 | 17.26 | 2 | ||
Jaroměř | 17.40 | 17.42 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Stará Paka | 18.30 | 18.31 | Pardubické 2 | ||
Semily | 18.47 | 18.48 | 2 | ||
Železný Brod | 18.56 | 19.00 | 2 | ||
Malá Skála | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Turnov | 19.18 | 19.20 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 19.39 | 19.40 | 3 | ||
Liberec | 19.57 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster