R 988 | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.05 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.08 | 13.09 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.23 | 13.26 | 2 | ||
Jaroměř | 13.40 | 13.42 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 13.58 | 13.59 | 3 | ||
Stará Paka | 14.30 | 14.31 | Pardubické 2 | ||
Semily | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Železný Brod | 14.56 | 15.00 | 2 | ||
Malá Skála | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Turnov | 15.18 | 15.20 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 15.39 | 15.40 | 3 | ||
Liberec | 15.57 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster