Os 9636 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 12.45 | 12.45 | |||
Praha-Bubeneč | 12.48 | 12.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 12.51 | 12.51 | |||
Roztoky u Prahy | 12.55 | 12.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 12.59 | 12.59 | |||
Úholičky | 13.00 | 13.00 | |||
Řež | 13.02 | 13.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 13.04 | 13.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 13.07 | 13.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 13.10 | 13.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 13.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster