Os 9626 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 6.45 | 6.45 | |||
Praha-Bubeneč | 6.48 | 6.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 6.51 | 6.51 | |||
Roztoky u Prahy | 6.55 | 6.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 6.59 | 6.59 | |||
Úholičky | 7.00 | 7.00 | |||
Řež | 7.02 | 7.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 7.04 | 7.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 7.10 | 7.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy