Os 9569 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 13.22 | 2/3 | |||
Příšovice | 13.27 | 13.27 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 13.31 | 13.31 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 13.34 | 13.34 | |||
Mnichovo Hradiště | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 13.45 | 13.46 | |||
Bakov nad Jizerou | 13.48 | 13.49 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 13.53 | 13.54 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.00 | 14.04 | 2 | ||
Mladá Boleslav město | 14.10 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster