Os 8861 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.48 | 1A | |||
Srbsko | 19.52 | 19.53 | |||
Karlštejn | 19.56 | 19.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.00 | 20.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 20.03 | 20.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 20.07 | 20.08 | 1/3 | ||
Všenory | 20.10 | 20.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.13 | 20.14 | |||
Černošice | 20.16 | 20.17 | |||
Praha-Radotín | 20.21 | 20.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.25 | 20.25 | |||
Praha-Smíchov | 20.31 | 20.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster